مجتمع سنگ اقیانوس مفتخر است
با برترین های خود در عرصه های تولید و مشاوره سنگ های ساختمانی همراه با کیفیتی برتر دنیای جدیدی را به روی مبتکران صنعت ساخت و ساز باز نماید,تا شروعی باشد برای آفرینش شیوه ای نوین ،برای آنهایی که متفاوت می اندیشند.

مجتمع سنگ اقیانوس متشکل از گروه مجرب تولید سنگ ساختمانی با هدف هم افزایی برای خدمت بهتر به مشتریان بر این مدعا است که یک فروشنده خوب باید یک مشاور خوب باشد و مشتریان علاوه بر رضایت از محصولات ، خاطره خوبی نیز داشته باشند.

سنگ ساختمانی از مهمترین متریال در صنعت ساخت و ساز می باشد و یکی از دغدغه های اصلی سازندگان محترم صنعت ساختمان همواره انتخاب نوع سنگ ، کیفیت ساب و برش آن می باشد. این مجموعه سعی نموده است با تمامی ظرفیت خود پاسخ مناسبی به نیاز مشتریان خود ارائه نماید.

  • بخش تولید با در اختیار داشتن مجهزترین ماشین آلات سنگبری و استفاده از فن آوری UV به صورت تایل بهترین سنگ های ساختمانی اعم از مرمریت ، تراورتن ، لایم استون را تولید و عرضه می نماید.

  • بخش مشاوره مجتمع سنگ اقیانوس با دانش بالا در زمینه آنالیز فیزیکی و شیمیایی سنگ های ساختمانی و تخصص در شناخت رنگ و کاربرد انواع سنگ ها در سبک های مختلف معماری پیشنهاد متناسب با سلیقه و بودجه مشتریان ارائه خواهند نمود.

مجتمع سنگ اقیانوس با پرونده ای درخشان همگام با بهترین های دنیا در صنعت سنگ های ساختمانی توانسته است تاکنون محصولات خود را به چندین کشور دنیا صادر نماید و همچنین در عرصه بازار داخلی رضایت مشتریان خود راجلب نماید . و همچنین با تلاش مستمر در جهت ارتقاء سطح تکنولوژی و با رعایت استانداردهای بین المللی موفق به اخذ گواهینامه های ISO 9001,2008 گردیده است.